| LiimeXdx a întrebat:

Hello! Ce meserie vreti sa practicati?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant sofer pe un autotren, fac drumuri la nivel national distante scurte momentan.

| Classy a răspuns:

Hei.Sunt atat de multe optiuni, pentru mine ar fi trei: jurnalist, avocat sau psiholog!

| Northern a răspuns:

Profesor universitar happy

| RainboyDash a răspuns:

Medic/biolog.

| Braunion a răspuns:

Vreau sa cant manele da nu ma ajuta culoarea pielii... Si nici vocea (ca la manele cica chiar trebuie sa canti live la nunti)

| Fulbaster a răspuns:

Eu vreau sa fiu politist(traditia familiei) dar parca mai mult ma atrage S.R.I-ul si totusi trebuie sa pastrez traditia.

| ahmet6 a răspuns:

Asistent medical cardiolog, dar dupa terminare, am de gand sa plec ori in Turcia la tatal meu, ori in Elvetia, mai am 3 ani si scap de studii.laughing

| iamdark a răspuns:

Hei! Am 2 chestii bine intiparite in creieras laughing ori o sa merg pe psihologie, ori pe literatura, in mod clar o sa imi public cartile, deja am inceput sa caut edituri si sa trimit emailuri big grin in cel mai rau caz, aleg dreptul. Dar tu?

| bidulabidudu a răspuns:

Om de afaceri, pilot sau politist oricum eu stiu engleza