| TheGrooveStreet a întrebat:

Ce muschi trebuiesc lucrati pentru. a fi bun la skandenberghappy, Si cum?

Funda!

5 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

La skandenberg intra tot bratul ba chiar si putin piept si spate...
Cam muschii astia lucreaza: Deltoid, Biceps, Triceps, Antebrat, Pectorali si Dorsali

| bebitzu a răspuns:

In special bratele cu biceps, triceps, chiar si trapezul cred ca ar ajuta, asta in ceea ce priveste mushii. Apoi ceea ce este la fel de important este pozitia, poti sa fi culturist sa "tragi de fiare" daca nu ai pozitia care te avantajeaza degeaba. Aici am vazut careva sfaturi http://www.yoyoboy.ro/skandenberg_press.html. Sper sa te ajute.

| lexony a răspuns:

Biceps-Tricepshappy. funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru lexony):

Esti pe langa

| Inoffensive a răspuns:

Picioarele; ce alt cevalaughingdar poate si putin muschii de la bratebig grin
parerea mea.