| LittleBlackStar a întrebat:

Ce naiba aveti toti cu Inna?!
Adica TOATE prietenele mele asculta muzica ei si alte melodii de ale noastre din Romania pe care eu sincer nu le suport!
Mie imi este cam rusine sa le zic prietenelor mele ca nu-mi place Inna, Alexandra Stan etc big grin si ca ascult exact muzica opusa.
Adica Inna mi se pare ca este o mata care are voce de mata!
Sunt eu singura care nu-mi place de ea?
Nu le mai suport deloc prietenele! crying
Ele ma privesc ca pe o ciudata ca nu ascult muzica care le place lor!
Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Dacă nu le mai suporţi pe prietenele tale de ce nu le spui? Eu le-aş spune ce părere am de căcatul de muzică care o ascultă şi dacă nu le convine părerea mea, pa pa!

| CeaCuMasca a răspuns:

Dupa primul rand citit am crezut ca ne intrebi de ce nu ne placelaughing. Singurul motiv pentru care pizduta asta de Inna e difuzata constant la radio,impreuna cu alte cacaturi ultracomerciale e pentru ca asta place majoritatii, de unde poti sa tragi si tu concluzia.Ce mai conteaza mecla de analfabeta, nonsensul versurilor si liniile melodice de tot rahatul cand avem buci si ritm de disco? Tu ai impresia ca toata lumea e innebunita dupa Inna fiindca iti petreci timpul cu cretinei umflati pana in gat de idiotenie. Daca prietenia voastra se rezuma la muzica ascultata, atunci da-le un sut in cur si mergi mai departe, desi mi se pare o chestie tampita sa te bazezi pe principiul asta.Ce sa faci? Asculta ce-ti place tie si alege-ti prietenii in functie de alte aspecte.

| IgoToHellForThis a răspuns:

,,Prietenele'' daca nu va potriviti nu cred ca le poti numi prietene cel mult amice.,, Muzica'' scoasa de Inna, Alexandra Stan.Aceasta este muzica comerciala pot spune muzica de inculti si sunt sigura ca o sa imi sara in cap tot felul de fanatici inchinati in fata Innei.Nu te lasa spalata pe creier de societatea din zilele de astazi.Gasesteti alte prietene sau mai bine stai fara.

| Mihaii24 a răspuns:

Spunele clar in fata! Nici eu nu o suport pe Inna...sau muzica romaneasca. Sunt de ****! Sunt per-total de acord cu tine. Eu ascult doar muzica de afara. happy Iar prieteni nu ma considera ciudat deloc. ^^ Doar special. smugbatting eyelashes XD Exprima-ti parerea! big grin

| AlexCătălin21 a răspuns:

Incearca si strangi din dinti si sa asculti cand esti cu prietenele si apoi cand nu esti cu ele asculta muzica ta.

| LittleBlackStar explică:

N-ai ce face?

| LittleBlackStar explică:

Da tu? happy