| Mingo a întrebat:

Ce naiba mai sunt si " Iluminati " astia ma laughing?

Răspuns Câştigător
| ERIS a răspuns:

Pai sa ti-o zic mai pe intelesul tau, Illuminati este o organizatie secreta care conduce lumea din umbra. In aceasta organizaztie au fost si sunt foarte multe personalitati. Sa-ti dau un exemplu: Walt Disney. In desenele lui apar semne care reprezinta aceasta organizatie. In aceasta organizatie sunt mai multi membri rai sare vor putere. Cum a fost Walt. El a vrut putere si s-a apucat de facut desene. Ce putea face altceva? Dupa cum stii (poate) Walt Disney a fost pedofil.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste becuri aprinse in capul carora le duc vorba prin TPU.

| ERIS a răspuns:

Prietene, lucrurile astea s-au aflat fiind declarate de membri care au parasit aceasta organizatie, dar nu esti destul de inteligent sa intelegi.winking

| Bøøgey a răspuns (pentru ERIS):

Nu ma lua cu "prietene". Nu-s prieten cu toti ineptii creduli, care cred orice rahat mancat de oricine. Arata-mi mie o dovada irefutabila a existentei unei astfel de organizatii. Asta, desigur, daca esti destul de inteligent.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica-s niste rahati care conduc lumea din umbra. Sincer, habar nu am de unde apar ineptiile astea. Pana acum un an-doi nu auzeai pe nimeni vorbind despre asta si acum toata lumea vede in orice **** de filme sau melodii semnele "Illuminati". Lipsa de atentie dauneaza asupra psihicului uman.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nimic, cine conduce lumea in secret sant politicienii care ne tin fara loc de munca.

| raduradu2014 a răspuns:

O religie care se zice ca conduce lumea...