| Demmet a întrebat:

Ce nume suna mai bine? L, Ryu sau Rem?

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

:Xlove struck:X fana death note mijtooo, si eu stiu anime-ul pe derost laughing
Pai, mie de Rem nu imi place deloc. Nici numele nici nimic la ea.
Ryuk ma omoara de ras, este un personaj foarte bun fara el ar fi fost cam sec anime-ul.
Iar L, este unul din idolii mei din viata. Stau ca el, incerc sa gandesc ca el, chiar si obiectele le tin majoritatea ca el. Pacat ca nu seman si cu el ca as fi fost cel mai fericit om din lume.
Deci din numele astea 3, eu aleg pe L si Ryuk happy

| Annie a răspuns:

Ryulove struck

| HelpMeNow a răspuns:

Rem, are si o structura mai simpla si este si mai frumos de pronuntat big grin

| RoxxuInna a răspuns:

Ryu

| Ododododo a răspuns:

Ryu pentru ca rimeaza cu Kyu(Ryu Kyu) si e mult mai misto poti sa gasesti o tona de porecle cu ryu (Ryu Myu) Ryu Syu multeee

| comansorin a răspuns:

Rem

| Bibi16 a răspuns:

Ryu

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! După părerea mea cel mai bine sună L Rem, deşi nici L Ryu nu este urât. Trebuie să alegi care îţi place ţie, nu care le place altora.

| TheQueen a răspuns:

Rem

| robert48 a răspuns:

Cred ca Rey este cel mai indicat!

| Dragosh_8577 a răspuns:

Hmmm... thinking in opinia mea Ryu desigur pentru ca e asa.Nu`sh daca intelegi suna mai bine Rem pe de alta parte este asa mai solid te gandesti la un om puternic rau... in principiu eu as vote pentru Ryu exprima o stare de fericire auzind acest nume happy Sper ca ti-am fost de ajutor. Nu`mi trebuie funda daca tu consideri ca e bine ce`am zis poti sa`mi dai. mzhappy