| RoxyOnTPU a întrebat:

November suna fain? ca nume de scena

19 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ce zici de Derpina? laughing

| Maria2012Jade a răspuns:

November 2012

| Paulla a răspuns:

Nu, e prea banal.

| Jenny23 a răspuns:

No

| KeshaTikTok a răspuns:

" fain "? se vede ca esti tarnca... Pe bune " fain "? Cum ar fi sa vb toti : " arati asaa de faaaain, fata esti aaa de cool "!?!

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

Mah fata ai probleme cu capul? 1 la mana tu nu mi-ai raspuns la intrebare, 2 la mana fain poate suna taraneste in unele context, dar cum l-am folosit eu nu e pe taranste, 3 la mana cum sa zici AAA de cool(asta pe ce limba ii, nu cool ziceam ziceam AAA pe ce limba ii?) si 4 la mana cool nu e nici pe departe pe TARANESTE e pe ENGLEZESTE laughing(pe engleza glumeam si eu) cool este un NEOLOGISM se vede ca ori esti de moda veche, ori esti o proasta care nu stie engleza, ori aman doua. Daca nu vroiai sa-mi raspunzi la intrebarea pe care-am pus-o mai bine nu raspundeai deloc...se vede ca esti proasta

| KeshaTikTok a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Cum zici tu, micuta analfabeta. i-a vezi-ti de treaba, ca nu ti-am raspuns, nici n-aveam de gand sa-ti raspund la intrebarea tampita pe care-ai pus'o. am comentat...doaaar. crezi ca ma intereseaza pe mine ca-mi zici tu cum ce-am gresit in comentariu? nu, chiar deeloooc, asa ca...fă pasi in discutieeee.

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

Analfabeta? macar eu nu fac greseli de scris... daca nu vorbesc ca ambasada sau ma rog acolo unde se vorbeste CORECT 100% nu inseamna ca sunt analfabeta...si macar stiu engleza

| KeshaTikTok a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Si, crezi ca ma interesaza, analfabeto? si, pe bune " greseli de scris "? ambasadoare-o, se spune " greseli gramaticale ". scuteste-ma!

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

Hei macar eu nu pun ' in loc de - si cica "ambasadioare-o" se zice "ambasadoareo" lipseste vreo litera sau ce? poate iti lipseste tie creieru si da, te intereseaza din moment ce-ai rapsuns inapoi...invata engleza, apoi poti sa-mi comentezi cat vrei...

| KeshaTikTok a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Si tu invata sa scrii. ca om mai retardat ca tine nu exista, de asta sa fii sigura. si vezi sa nu mai folosesti " greseli de scris ", incearca sa folosesti creierul pe care ar trebui sa-l ai. " hei eu macar nu pun ' in loc de - si cica ", ce rost are fraza asta tampita, din raspunsul tau idiot? apostrof-ul ce legatura are fetita?

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

Ma...intreab-o pe profa ta de romana(desi dupa cum gandesti nu cred ca esti nici macar pe a5a) daca poti sa folosesti apostrof in loc de cratima...si nimeni de pe TPU si in general nu are nimic cu mine numa tu te-ai gasit sa comentezi

| KeshaTikTok a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Draga, poti sa folosesti apostrof in loc de cratima, si nu m-am luat de tine, ti-am zis ca " fain " suna taraneste. si vezi ca se scrie " numai " nu " numa ", dupa cum ai scris tu. tu ai inceput cu cearta... nu mai zice ca m-am luat de tine... ti-am zis doar ca suna taraneste, si chiar suna taraneste. si totusi, cu ce rost ai pus tu apostrofu' ala acolo?

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

Ma...nu vreau sa-mi faci tu educatie.Nici macar nu te cunosc. Daca vroiai sa rasp. la ce te-am intrebat,bine, daca nu trebuia sa nu scrii nimic, N-ai tu ce sa-mi faci educatie.Plus ca "fain" in contextul pe care l-am folosit eu nu e pe taraneste.Si ai zis ceva de genu: "cum ar fi sa vorbim toti: Cum ar fi sa vb toti : " arati asaa de faaaain, fata esti aaa de cool?"Ce-are? Poate ca eu ca sunt din Arad nu vorbesc la fel de bine ca si cineva din Bucuresti, dar nu vorbesc taraneste.Si totusi cu cuvantul "cool" ce ai? se folosesc si neologisme.Si pot sa scriu daca vreau cuvantul "numa" cu apostrof.Eu nu vorbesc perfect, vorbesc ca si pe strada.Si repet tu n-ai ce sa-mi faci educatia,

| KeshaTikTok a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Poti sa zici ce vreei, tu vb taraneste si esti o taranca, ca toate celelalte taranci, prietene de ale tale. fac educatia cui vreau eu, cui am de ce, inclusiv tie. oriunde ai pune " fain ", suna la fel de prost, cum esti si tu o proasta, si pe " cool ", tu l-ai pus in contextul sa sune oribil. esti o ratata, de-geaba negi, pentru ca esti inculta, ai vocabular " de strada ", ce sa zic. trebuia sa inveti sa vorbesti, inainte sa te bagi pe un site de socializare. pentru ca eu, de la Bucuresti - am vocabular de iesit in lume, nu ca al tau " de srada ", comportament de diva, nu ca al tau de fata de la cratita, haine de pop-star, nu de taranca, si aspectul meu fizic, pe care nici tu, nici alta nu-l aveti! sper ca te-am facut sa intlegi ca peste mine si autoritatea mea, nu se baga nimeni, pentru ca eu, sunt foarte rea, si daca m-ai cunoaste in persoana, ti-ai da seama si de ce. i-a...vezi-ti de treaba ta, inclusiv in cealata parte - a... " desteptimii tale ", daca tot te crezi asa de desteapta, cedeaza draga mea tu, nu te opreste nimeni. ca-ci eu., nu o sa cedez, o sa mergi cu cearta pana nu o sa mai ai unde sa ajungi cu ea, n-am defecte pe care TU sa mi le scoti in fata. RATAT-O!

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

1 la mana: eu n-am folosit cuvantul "cool" in intrebarea asta.Am folosit doar cuvantul "fain".2 la mana: tu n-ai dreptul sa-mi faci mie educatia.3 la mana:daca ai comportament "de diva" inseamna ca esti o fitoasa.4 la mana cine esti tu sa ma faci inculta? 5 la mana : ai zis ca ai haine de "pop star" nu de "taranca".De unde naiba stii cum ma imbrac eu.6 la mana : pun pariu ca esti o bogatana de aia fitoasa "de bani gata" deci nu comenta.7 la mana: De unde stii ce aspect fizic am? 8 la mana : De cand e corect sa scrii "desteptimii"?! Si razi de mine. God...aaa scuze am uitat ca nu stii engleza.Greseala mea.Reformulez intrebarea.Doamne...se vede ca nu gandesti inainte sa spui ceva sau in cazul de fata sa scrii ceva.Mda.N-ai defecte pe care EU sa la scot in fata.Si 9 la mana: Daca n-aveai de gand sa raspunzi la ce-am intrebat mai bine nu te oboseai sa scrii un comentariu ieftin.

| RoxyOnTPU explică (pentru KeshaTikTok):

Iti dau ignore...ce rost are sa-mi pierd eu timpul sa-ti dau tie explicatii?

| EmanuelThN a răspuns:

Scuze imi pare rau

| Mentos a răspuns:

No, e prea ciudat. Ar trebui sa pui un titlu mai fain