| ALOALO123 a întrebat:

Voi ce faceti de Craciun/Revelion

19 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

De Crăciun nu știu.
De revelion ori mă duc la niște prietene, ori mă uit HD la iubirea mea, Dan Negru, ori pe platou dacă e un concert ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Crăciun lucrez, iar de Revelion n-o sa petrec prea mult pentru că pe 1 lucrez laughing Minunat, nu?!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Neamtul e neamt! Tu la 17 lucrezi? Nu crezi ca esti cam tinerica? Ai putea sa-ti traiesti viata/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cine a spus ca nu o trăiesc? A fost alegerea mea să fiu pe banii mei pentru ca din totdeauna mi-a plăcut sa fiu independentă, ceea ce acum am și reușit sa fac, ți se pare un lucru rău? Mie nu! Atâta timp cât pot îmbina serviciul cu școala, pentru mine nu e nicio problemă, ba chiar sunt mândră că am reușit să fac asta in timp ce prieteni de-ai mei încă stau la moftul părinților. Eu am scăpat mai repede pentru că așa am vrut.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am decat sa te felicit pentru taria de caracter,, felicitari!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc mult! happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa cresti mare si sanatoasa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Si tu la fel!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Danke/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Ja, danke unde ich sage "bitte schön"

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Limba germana este una frumoasa si speciala,, traiasca Germania!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Limba germana e frumoasa? Mie nu-mi pare deloc frumoasa si mai e si grea pe deasupra, imi mananca viata de 4 luni si Germania nu e asa cum crede lumea, ca eu inca n-am vazut sa fie lapte si miere.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fireste ca oriunde este greu,, dar dupa ce te adaptezi, o sa fie mult mai usor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu caut sa ma adaptez, ma voi intoarce singura acasa la vara ca sa-mi termin liceul pentru ca aici m-au bagat intr-o scoala de limba un an, dar in acelasi timp sunt si la facultate, e complicat, dar la anul pe vremea asta ma pregatesc de bac big grin abia astept!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este porcaria din sistemul de acolo,, esti cu 1 an 'repetent' acolo, succes iti doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Craciun o sa ma benoclez putin la luna in timp ce mananc inghetata si de Revelion o sa dorm. ^^

| ălkjmhgf a răspuns:

Nimic.

| MariaDN2002 a răspuns:

Daa, sărbătorim laughing