| lalla97 a întrebat:

Ce faceti de revelion si de Craciun?big grin

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
De revelion nu stiu unde ajung laughingCica mergem la urat si dupa ne oprim la parcul public in caz ca nu mai numerim casa laughing

De Craciun? Bag gine mancare in mine, deci o sa mai am vreo 2-3 kilograme, iar dupa Craciun o sa dau jos mai multebatting eyelashes
Cica de Craciun ne adunam cu totii undeva problema ca nimeni nu stie unde laughing Te iau si pe tine laughing
Tu?

| lalla97 explică (pentru zurick):

Eu initial trebuia sa ajung la o verisoara dar ai mei nu ma lasa..asa ca m`am suparat si nu mai fac nici revelin nici craciun..asta este.big grin distractie placuta ce sa zicsad

| zurick a răspuns (pentru lalla97):

Ouu scuze sad
Da de ce nu te lasa?
Hai nu cred ca te vor lasa sa urasti sarbatorile astea, o sa lase ei de la ei si daca nu poate lasi tu.

| lalla97 explică (pentru zurick):

A sunat si o matusa mea sa o intrebe daca ma lasa si ca naiba si prietenul meu este din acelasi oras cu verisoara mea. aveam de gand sa facem cu totii sarbatorile pe 27, a 3-a zi de craciun prietenul meu facand majoratulsad...asta este. daca stiau ai mei ca sunt cu el nici atat nu ma lasau sa merg.

| zurick a răspuns (pentru lalla97):

Mi se pare trist
Sper ca parintii tai sa se razgandeasca si sa ai niste sarbatori fericite!
PS.Imi pare rau sa vad in ce situatie te aflii mai ales ca ti-am zis ca o sa fie superb la mine. Sper ca ma poti ierta puppy dog eyes

| lalla97 explică (pentru zurick):

Stai linistit/a..esti fata sau baiat sa stiu cum scriubig grin..nu am dc sa te iert. daca asta e treaba nu am ce face. daca nu ma lasa o sa le stric si lor sarbatorile fara voia mea pentru ca nu o sa ma simt bine..nu o sa am chef de nimic..acum dupa ce am aflat ca nu vor sa ma lase, la mine nu mai vin sarbatorile..sunt niste zile oarecare de care mi`e scarba sa aud..pffoa..ma mai cheama si craciunlaughingmai grav. distrazate tu.:*

| zurick a răspuns (pentru lalla97):

Fata din profilul meu de TPU are o fusta deci sunt fata happy
Sincer cred ca o sa realizeze ca-ti pierzi sarbatorile si vacanta fara zambete si fara sa te distrezi si poate o sa te lase.
Sper din suflet sa ai parte de zambete multe?
Pa, dulceata!

| lalla97 explică (pentru zurick):

Multumeesc frumos esti o dragutabatting eyelashessarbatori fericite si distreaza-te:*

12 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ne jucam de-a mama si de-a tata... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crăciun: mănânc, dorm, stau la pc.
Revelion: mănânc, iar mănânc, şi iar mănânc, ies afară, stau la pc şi într-un final dorm.
De revelion e mai interesantbatting eyelashes

| Madayna a răspuns:

Sarbatoresc in familie cu mancarica buna love struck

| lalla97 explică:

Sa va distrati si pentru mine ca eu sunt suparata de ieri.ce sa va zic..sarbatori fericite si tot ce va doriti sa vi se implineasca tuturor! va pup:*

| Danijka a răspuns:

Stau acasă sau mă plimb prin oraș.