| kayla a întrebat:

Ce o sa faceti in vacanta? mergeti undeva? dati-mi si mie niste idei sa nu ma plictisesc ca sunt in pana de idei mersi:d

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Pai o sa stau, o sa merg la mall, o sa merg la strand, O sa dorm, Ma uit la TV, stau pe laptop.
Iar de plecat cam peste o saptamana si ceva in Grecia sau Bulgaria.

Iar prin august plec ori in franta pe Coasta de Azur, Paris(Cu masina) ori prin Tunisia sau Egipt.

4 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

As putea sa iti dau o sugestie mai putin conventionala: in fiecare zi ploioasa sau in care nu poti iesi afara, apuca-te si fa cate putin din temele de vacanta. Eu asa am facut mereu si nu am avut probleme cu ele, astfel ca, atunci cand a trebuit sa plec la mare sau la munte, am stat fara griji!

| Boniboon a răspuns:

Eu una erg zilnic la mare [pentru ca sunt din Constanta], in iulie merg in tabara, stau pe TPU si alte site-uti de genul asta, ies pe seara cu prietenii etc.

| Ana a răspuns:

Du-te la marewinking eu o sa merg vara asta la mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare poate, strand

Întrebări recente