| alepatry a întrebat:

Ce faceti vacanta asta, unde mergeti in vacanta?, eu ma cam plictisesc imi trebuie ceva idei... dau fundita celui mai bun raspuns:*

5 răspunsuri:

Am mii de idei. Sa faci plimbari prin natura. Sa joci jocuri cu prietenii si daca e cald luati apa si faceti cateva echipe si udativa. Poate daca te pasionaza dansul creaza o coregrafie pentru dans si poate mergeti si la Romanii au talent. Va dati cu bita, cu rolele, cu scheitu, etc. Mergi la rude. Petreceri. Ai toata vara la dispozitie ca dupa vine scoala si o sa doriti sa fie iar vacanta.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Buna! Uite cateva idei pe care le poti face in acesta vacanta:
- sa te plimbi cu biciclete/rolele
- mergi prin parc si alergi ascultand muzica la casti
- citeste o carte
- mergi la bunici/verisori
- creaza-ti un jurnal personalizat in care sa scrii aventurile din aceasta vacanta
- fa poze in diverse pozitii cat mai amulzante si traznite
- schimba-ti coafura
- fa-ti unghiile in diferite culori indraznete
- picteaza
- cumpara reviste si citeste stiri despre vedetele tale preferate din showbizz
- fa-ti coafuri indraznete pe care nu le-ai mai incercat
Sper ca te-am ajutat, succes!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Merg in Maramures la Cimitirul Vesel.

| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Pai. sa mergi la mare,la munte in parc, la strand, la film cu prietenii/prietenele. vezi si tulaughing)

Fuunda?batting eyelashes))

| Chans a răspuns:

La sapte scari.La munte sa faci plimbari pe munte.La mare nu e pre frumos acum ca sunt alge.In statiune.