| iulia7621 a întrebat:

Ce pacaleli de 1 aprilie stiti?

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/Pacaleli_de_1_Aprilie-a20624.html

http://blog.4rev.net/2008-03/pacaleli-de-1-aprilie-unde-le-gasim/

Poti lipi creta de catedra, si cand profii vor so ia si sa scrie cu ea... Pam-pam-pam!

Legi cu ata toate ghiozdanele de banci.

Legi cu ata doi copii care nu se suporta

Lipesti clanta cu lipici.

Un bilet cu "Loveste-ma in fund" pe spatele cuiva.

fundita :o3 plz :)?

8 răspunsuri:
| together4ever a răspuns:

II scrii unui coleg de pe alt mess, care ti-l faci nou acum. Daca e fata -te prezinti ca baiat, daca e baiat atunci ca fata ( sa nu aiba prieten). Flirtrezi putin cu ea/el. Apoi ii dai intilnire. Te duci si tu la locul intilnirii, te dai intr-o parte si vezi de acolo cum isi asteapta noua cunostinta

| Nousername a răspuns:

Clasic."-Ai ceva pe tricou! Poc."

| Someoneeene a răspuns:

Spune-i cuiva ca ai vrut sa treci calea ferata cand iera bariera pusa si politia ti-a luat permisul pentru 6 luin (mai bine ii zici la telefon si fate ca plangi) eu am incercat-o pe o prietena care avea nevoie de mine sa o duc la un evenimentwinking

| iulia7621 explică (pentru Someoneeene):

Am 15 ani happy

| Someoneeene a răspuns (pentru iulia7621):

Eu 13 dar i-am zis lu maturimea ca mamei mele i-a luat permisulhappy

| Someoneeene a răspuns (pentru Someoneeene):

Pardon matusii melehappy

| Deutssa_4531 a răspuns:

Pai eu stiu un:
Te duci si ii spui prietenului/ei sa se duca pe hol/in bucatarie/la baie iar ea cand se duce te ascunzi si lasi un bilet(cam asa: ''Pa-Pa, ma voi sinucide in camera alaturata''/dar tu iti faci biletul dinainte) te duci in camera si te prefaci mort/moarta. Dupa, cand vine in camera si se uita la tine sari pe ia si o sperii.

Facuta de mine fundita?

Iti mai dau niste site-uri:
http://ozi.ro/farse-de-1-aprilie/
http://www.umor.ro/farse.php
http://1aprilie.eu/

fundita :o3?

| malina_9268 a răspuns:

Pentru profesori sa lipiti o bancnota de 500 euro scoasa la imprimanta colora sub catreda. pentru colegi sa le propuneti o intalnire la localul x si sa nu te duci. sau sa ii inviti la tine acasa si sa le pui apa cu sare sau otet sau ulei in locul bauturii cerute laughing.