| Sabwy a întrebat:

Ce parere ai de Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Mie imi place cum cantabig grin ea nu mi se pare interesanta ca femeie, ba chiar nu mi se pare o femeie frumoasa, insa de muzica... ce sa zic ...imi plc... e comerciala si prinde bine!happy

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place.

| inna a răspuns:

O ador... e prea putin spus love struck

kratos
| kratos a răspuns:

O interpreta interesanta care vrea sa imbunatateasca muzica. Imi place melodia poker face mie happy.

| Andruza a răspuns:

E bestiala

| YLLL a răspuns:

Dragutza, imbracamintea imi place. dar este cand nu se imbraca asa. fain`laughing
in rest.
thinking

| YLLL a răspuns:

Am uitat :
are piese ccul:X

| Sabwy explică:

Si mie imi place mult de Lady Gaga.:X:X:

| Munchkin a răspuns:

@dya, e o diferenţă între originalitate si vulgaritate.winking
Legat de întrebare: Mie nu îmi plac melodiile ei şi nu o simpatizez nici ca persoană.

| CristineDelaruss a răspuns:

Una buna:X

| Biscotte a răspuns:

Nu prea buna happy

| alexdop21 a răspuns:

La naiba, nu e domnul gaga? Asa se zice prin targ

| r8driver a răspuns:

As da ceva bani sa fiu cu ea o noapte...stiu ca e o prostie dar nu-mi pasa ce zic alti. Dar sunt sigur ca multi nu recunosc ca si ei ar plati crede-ma.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Vai saraca...nimeni nu o intelege pentru ca e prea originalalaughing.
Nu stie ce sa mai faca sa para si mai stricata decat a fost pana acum. Nu are voce si e urata si e mare probabilitatea sa fie barbat. Ce nu face lumea pentru bani?
Sincer...la cate se intampla in lumea asta, nu ma mai mira nimic.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cine e Lagy Gaga? E gasca bunicii sau p. aia care apare pe mtv cand si-o trage cu 2 caini?

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Daca e comerciala nu inseamna ca stie sa cante bine...ca si manele "e" de succes...

| bruneta_9895 a răspuns:

Oparere buna

| dya_4589 a răspuns:

E originala si de-aia multi nu o inteleg

| ingeras14 a răspuns:

Canta bine smugsi arata bine... mie imi place 'poker face' si 'love game' big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imbunatazeasca muzica prin ce? prin sex? sa zica ca nu stiu cat priza? sa zica ca face sex cu aia din staf-ul ei?:)
voci adevarate sunt. puternice. nu ca ea
http://www.220.ro/ItaGhHF89h/The-X-Factor-2009-Lucie-Jones
ascult-o sa vezi c voce are.si e si de 1000 mai frum k lady gaga care e urata:)fara machiaj sau si cu arata.
o panarama a noii muzici:) gen Madonna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place extravaganța ei!
Pa, pa.

| justme_9661 a răspuns:

Hmm nu sunt mare fana... dar unele melodii chiar imi plachappy... e cat de cat oke:p