| ElenaMaria1 a întrebat:

Ce parere avesti despre Iphone 4? este rezistent? si cam cat costa?

5 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna costa 40 de milioane nu 20

| Narcis2007 a răspuns:

Nu e prea rezistent...costa foarte mult

| Triple3XH a răspuns:

Destul de rezistent.Costa de 20 de milioane is sus depinde de site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta orice informatie ai nevoie despre cea mai noua pana la cea mai veche tehnologie pe PCGarage.ro

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi