| denyelle a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida, dar ce parere avesti despre numele "Florina"?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De la floare... Dai e baut de Floriilaughing
Ne inviti sau ne invitam singurilaughing

| Bacemi a răspuns:

Un nume dragut. Ma duce cu gandul la o colega. Doar ca pe ea o cheama Florentina. Dar ca nume de alint, cred ca Flori merge pentru amandoua. E un nume frumos. Pe mine ma duce cu gandul la o persoana sufletista.

| User a răspuns:

Ce parere sa am?raised eyebrows. E un nume ca oricare altu'.

mira
| mira a răspuns:

Foarte frumos; sugereaza gingasie, frumusete, feminitate.

| OanaG a răspuns:

Florina. e dragut, emana puritatea florilorhee hee

| corina_4591 a răspuns:

Bunica mea avea o vaca pe care o chema Florinabig grin.

| TraficDeMentosane a răspuns:

@denyelle este un nume frumwinking
@florynnaa acum nu te mandresti cu el dar in mesaje spuneai altcv.mda cred ca sti'ti cu toti[daca nu atc o sa aflati acum] de reputatia florynnei de a trm mesajele alea care nu merita nici sa fie citite [numai ca eu ma distrez un pic cu "ea"]
Byewave

| Alex_7297 a răspuns:

Drăguţ, când aud "Florina" mă gândesc la o persoană calmă şi inteligentă...

Răspuns utilizator avertizat
| Cleona a răspuns:

Florina, nume dragut dupa parerea mea!

| Aicilef a răspuns:

Florina este un nume dragut.Stiu nume care st foarte... Mie imi placehappy!

| mermadia a răspuns:

De ce am impresia ca asa te cheama pe tine?batting eyelashes

| florynnaa a răspuns:

Ft dragutz.si pe mine ma cheama asa.laughingdar unele pers sunt dezgustate de acest nume asa ca nu ma prea mandresc cu elcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nume frumos de floare, dar nu reprezinta nimic, am vazut demoni cu nume de ingerasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut, mie-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un nume prea popular, pitoresc, de taranca.Sincer nu mi-ar fi placut deloc sa ma cheme asa.Nasol rau

Răspuns utilizator avertizat