| Armyde a întrebat:

Ca tot vine vacanta, ce planuri aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Pai, mi-am pus in cap sa iau Londra la pas vara asta, am nevoie de o vacanta impreuna cu iubitul, trebuie sa ne rezolvam anumite probleme de cuplu, sa ne relaxam si sa facem sedinte drastice de shopping big grin. Apoi, am de gand sa petrec mai mult timp cu rudele apropiate, pe care le-am cam neglijat in ultima perioada datorita lipsei de timp si a problemelor de fiecare zi, vreau sa dorm pana tarziu, sa fac excursii si sa ma plimb toata vara, ca m-am saturat pana peste cap de praful si de eternul gri al Bucurestiului. Vreau ca la sfarsitul verii sa ma intorc cu bateriile reincarcate!
Mult succes si o vara cat mai placuta! happy

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu vreau sa dau de permis, sa iau sala, orasul si apoi sa pot conduce la sfaritul verii! Tineti-mi pumnii!

| Dan a răspuns:

Vacanta placuta la toti! Eu am concediu!

Răspuns utilizator avertizat
| Ralucarrie a răspuns:

Stau cu mamasad

| anonima10 a răspuns:

Ce bine ca a venit vacanta:X:X Pai ce sa-ti spun dupa ce termin si cu admiterea pentru ca tocmai am terminat cls a 8-a, voi incerca sa stau cat de mult pot. Dupa ce ma plictisesc o sa ma duc pe la bazin, la piscina, pe afara, la un suc, la plimbare.Mai tarziu poate si pe la mare:X:X sau la munte acum e alegerea tabig grin vacanta placuta!:*

| © E m i ℓ y a răspuns:

Plaja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una vreau sa ma angajez, sa castig ceva banuti ca vine clasa a 12a.