| ILoveMyBed a întrebat:

Ce parere aveti daca un baiat ii daruieste unei fete de ziua ei un luciu de buze si o lotiune pentru fata?

13 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

BunahappyGestul e dragut.dar totusi nu ti-as recomanda si sa-ti spun motivul:e posibil ca nuanta luciului de buze sa nu fie pe placul ei si ea sa nu foloseasca lotiune pentru fata sau sa nu-i placa de la cine e lotiunea.
Mai bine o cutie cu bomboane sau niste florihappy
Sau ceva de ornament, niste lumanarele parfumatehappy
Numai binehappy

| Meryem027 a răspuns:

E super ok, adica unei fete ce poti sa-i faci cadou? Niste cosmetice, parfumuri sau altele de genul acesta, impreuna cu un buchet de flori.

| afrodita3333 a răspuns:

Nu cred ca este un cadou prea potrivit deaorece nu stii daca luciul are culoarea potirvita pentru ea sau daca lotiunea este buna pentru tenul ei. Daca vrei sa ii cumperi un cadou de genul asta iti recomanda sa ii iei un set cu lotiude de corp, sapun si gel de dus, sau niste saruri de batie, sau spumant. Daca nu te pricepi du-te la un magazin cu astfel de obiecte si te va ajuta vanzatoarea. Daca vrei sa fie cava mai special nu lua produse care se gasesc in supermarcket-uri ci dupe la un magazin specializat in cosmetice. Daca nu stii ce arome ii plac merge pe cele de:vanilie, ciocolata, cafea si citrice pentru ca de ocicei aceste plac la mai multa lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos/potrivit ar fi să-i dăruiești un buchet de trandafiri. Luciul și crema(dăruite de tine) poate că nu sunt pe gustul ei, acum fetele sunt cam pretențioase când vine vorba de cosmetice.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Este un cadou nepotrivit. Fiecare fata prefera o anumita firma / nuanta de luciu de buze, unora nu le place luciul de buze etc. Cat despre lotiunea de fata...nu mai zic nimic...Total aiurea. Mai bine ii iei un buchet de flori si o cutie de bomboane sau o carte sau o bijuterie finuta de argint.
Cosmeticele, hainele sunt cadouri nepotrivite.

| 7Mary7 a răspuns:

Mi se pare foarte dragut!happy

| Mihaii24 a răspuns:

Ca e un mare dobitoc. straight face Un buchet de flori era mai bine venit.

| sellyz a răspuns:

Ar fi super OK.nu se va supara insa ai grija sa vezi ce firma ii place. Funda?

| H0lz a răspuns:

Lol deja esti prea exagerat straight face Ce parere ai daca un baiat trece pe langa o fata si RESPIRA LANGA EA? :O

| karina554 a răspuns (pentru H0lz):

laughing. nu_i adevarat, la fete le place s aprimeasca astfle de cadouri raised eyebrows. habar nu aveti ce vorbiti laughing

| H0lz a răspuns (pentru karina554):

Ok, ce ti-ar place mai mult? Un luciu de buze de 10 lei sau un parfum scump si frumos? happy

| ciprian55 a răspuns:

HA HA HA luciu de buze auzi! JALNIC

| Tanislav_Miruna_1990 a răspuns:

Ce parare sa am este un cadou f potrivit daca mai adaugi si un buchet de flori.