| Anomis2495 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce parere aveti despre noul luciu de buze de la oriflame?
cel de la very me-pink me perfect... vreau sa-l comand si nu sunt sigura.

Răspuns Câştigător
| justagirl21 a răspuns:

Mie imi place si sunt multumita de el eu iti recomand si tie sa il cumperi.pa pa

4 răspunsuri:
| Sisi0748 a răspuns:

Foarte dragut... cumpara-l cu incredere!

| andreea2011oriflame a răspuns:

Si mie imi place.sunt multumita de el.comanda-l cu incredere.

| Sorana_7592 a răspuns:

Am si eu o colega care l-a comandat. Mie mi se pare destul de dragut... Acum, fiecare cu parerea sa...big grin

| Anomis2495 explică:

L-am primit, sunt multumita de el: miroase super, culoarea e ok, doar ca e mai mic in realitate si pare mai gol ca si cum cineva l-ar fi folosit inainte