| ..._6709 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care se imbraca nu foarte feminin adica in cravata si costum barbatesc(feminizat)? Ce personalitate are?

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Daca le sta bine, merita sa se imbrace UNEORI asa. Exista locuri de munca in care o astfel de tinuta este adecvata:are un plus de sobrietate si confort.

| Razvan a răspuns:

Din punctul meu de vedere prefer mai bine o fata de genul decat una care se chinuie pe tocuri de 15.Prima degajeaza incredere in sine, a doua o doaga lipsaraised eyebrows

| shadovv a răspuns:

Aaa... secretare din filmele porn

| Miha a răspuns:

1 este o femeie puternica si vrea sa arate asta
sau
2 nu ii plac rochile, fustele, etc si ii plac lucrurile barbatesti

| MoreTime a răspuns:

Probabil ca e o femeie mai cu afaceri cum spune SunShine, in rest mai rar vezi fete/femei cu costume barbatesti. Poate doar cele care vor sa mai iasa in evidenta, pentru ca oricum pentru o femeie e ceva nou si special sa te imbraci in asa ceva.

| SunShine a răspuns:

Business Womenlaughing

| EU1139 a răspuns:

Nu zic ca e barbatesc mai mult de birou dar sa mergi la o intalnire sau ceva de genu asa :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ne pasionala dar asa si sasa