| MayChan a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se imbraca foarte provocator?

11 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Pai te imbraci asa intr.un club. discoteca la un party.Dar nu pe strada nu stiu. pentru mine par niste fete/femei usuratice care isi arata totul aici am refer la cele cu decolteul pana la buric si fusta de o palma... poti fi frumoasa si provocatoare si intr.o tinuta decenta, toata lumea isi poate lua fuste scurte s decolteuri dar putine sunt care. te pot atrage fara a fi nevoite sa isi arate partile corpului. parerea mea

Pupicei:X

| Nymphetamine a răspuns:

Tarfe proaste. Vor doar sa impresioneze. Nimic special in capul lor.Doar sex, sex, sex. happy

| PrecioussGirl a răspuns:

Am vazut una in supermarket care avea niste pantaloni asa scurti incat i se vedeau bucile. Aiurea dupa parerea mea happy
daca ar fi fost la mare, la padure mai ziceam, dar in supermerket straight face

| smaranditza a răspuns:

Nu au decat sa suporte consecintele

| Simona a răspuns:

Obraznicaturi! laughing

| BbqOmgWtf a răspuns:

Gandeste-te ca ori sunt fete de bani gata. Ori incearca sa impresioneze acel cineva special. Ori au inceput cu fitele si vor sa sara in ochi. Sau vor sa devina ceva in viitor, oare ce? smug

| Miranda29 a răspuns:

Eu ma imbrac mai mereu "Provocator" adica cu pantaloni mini si un tricou cu decolteu.Parerea mea e ca e treaba lor cum vor sa se imbrace.

| cryssa a răspuns:

Sunt sexy. b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au corp frumos de ce nu? problema e cu cine umbla sau pe unde... atunci normal e periculos. pana la urma frumusetea e trecatoare happy hai sa nu fim asa comunistiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt inconstiente, nu stiu ce mesaj transmit.
Dar in primul rand ele nu vor sa transmita nimic, vor doar sa ararte bine si sa fie in atentia baietilor.

| DexterKill a răspuns:

Parerea mea e ca vor violate sau fu*ute si nu stiu cum sa o faca cat mai repede