| michael2101 a întrebat:

Ce parere aveti de inelul luxor?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cea mai mare tâmpenie. Şi trebuie să fi cel mai mare tâmpit să crezi că inelul ăla chiar te ajută într-un fel sau altul... laughing

| Elenaaa23 a răspuns:

Http://habarnist.wordpress.com/2010/07/02/inelul-luxor-vis-sau-realitate/
Eu nu prea cred in chestiile astea. Nu mi se pare ca o bucata de metal iti poate aduce atatea chestii. Parerea mea: este o mare inselatorie. Daca vrei bani trebuie sa muncesti(ca nu apar ei asa peste noapte de la un amrat de inel), daca vrei iubire trebuie sa si oferi, daca vrei o casnicie buna trebuie sa stii sa te comporti.
Eu cred ca toate "minunile" pe care le face inelul ala le poti face si tu daca ai vointa. Nu ai nevoie de asa ceva.
Eu nu l-as cumpara.
xoxo

| AnnaGabriela a răspuns:

Ce e ala?

| michael2101 explică (pentru AnnaGabriela):

Google

| AnnaGabriela a răspuns (pentru michael2101):

Asta am priceput, dar nu inteleg la ce iti trebuie?

sau crezi in chestiile aste?

| michael2101 explică (pentru AnnaGabriela):

Macar arata cool
eu ma refeream si la aspect