| dius a întrebat:

Ce este inelul luxor?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Se pare ca este o "minune a ştiinţei, un mister al antichităţii, o bijuterie de o formă specială care emite unde de formă benefice corpului uman. Dacă îl purtaţi pe deget, vă aduce mii de euro, dragoste, întâlniri, sex cu bunăciuni, sănătate, protecţie de cele rele şi o carieră de succes", poate pentru cine crede...

| dius explică (pentru luiza):

Deci e un fel de lampa lui Aladin...dar si asta trebuie "frecat"?

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu se zice ca daca il porti iti aduce toate chestiile alea pe care le-am scris.

| dius explică (pentru luiza):

Si nu iese nici un duh.nici un demon inger Iisus lucifer allah buda etc nu iese nimeni din el? e atunci nu il vreau

| luiza a răspuns:

E asta e, ai facut economie de vreo 100 ron!

| rebelandreea2001 a răspuns:

Un inel care iti schimba viata cand il porti.