| Leon_6397 a întrebat:

Ce parere aveti de samponul Activa Plant pentru par gras? Eu am 14 ani si am parul foarte gras.Azi am luat de la plafar acest sampon. Voi ati avut rezultate cu el sau cu ce alt sampon ati avut?

2 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Samponul hraneste radacina parului si revitalizeaza fibra capilara. Reface parul degradat, da volum parului fin si vigoare celui fragil. Parul devine sanatos si viguros. Iar pentru parul gras este numai bun.

| Delicioasa_9940 a răspuns:

Si eu ma spal cu acest sampon! Si este foarte bun. s-a vazut rezultatul dupa 2 saptamani.batting eyelashes