| afrodita3333 a întrebat:

Cele care aveti parul gras, va spalati cu un sampon pentru par gras sau folositi unul pentru par normal? Cum se numeste samponul?

9 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sampon Hegron Iedere Dag pentru par gras http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=124

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Eu cand aveam parul gras foloseam Head and Shoulders de mentawinking, ma scapa si de matreata si de parul gras.

| kitty00 a răspuns:

Life-care,Krauter,se poate achizitionea si din farmacii.Life-care.comwinkingfunda?

| mihaelaalol a răspuns:

Da,eu folosesc un sampon normal care se numeste head and shoulders

| invisibleboy a răspuns:

Pt. par gras, normal. ca nu poti folosi unul pentru. par normal, e unu la oriflame cu urzica si lamaie e foarte bun.

| Liviu_2019 a răspuns:

Eu am problema asta si desi am incercat sampoane pentru par gras precum :Herbosophy, Vichi Antiseboreic Oil control si altele, nu am avut nici un rezultat. Poti incerca ca unele din ele nu sunt scumpe. Te poti duce la farmacie. Doar acolo le gasesti. Sau mai poti incerca sa te clatesti cu lamaie. Pui suc de lamaie intr-o sticla cu apa de 1 litru si incerci dar nu iti recomand sa iti faci sperante.

| NicoClaudita a răspuns:

Eu ma spal cu elseve, e cel mai bun si pentru matreata, par gras si volum kiss funda?

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Logic draga mea, din moment ce parul este gras se foloseste un sampon adecvat tipului de par.

| stelutza200 a răspuns:

Eu cand am parul gras ma spal cu un sampon de la yves rocher cu lime este foarte bun si este bun si pentru matreata chiar daca nu e destinat matretii eu ti-l recomand e foarte bun