| Yoana3 a întrebat:

Ce parere aveti de unghiile false?

Răspuns Câştigător
| Ooopss a răspuns:

Sunt naspa. Unghile false nu fac decat sa iti atace si sa iti distruga unghiile tale naturale!(folosite pe termen lung)
In plus unghiile naturale sunt mult mai "cool". Poti sa iti faci tu ce model vrei, sa iti faci ce forma vrei. Sfatul meu este sa iti lasi unghiile sa creasca.Foloseste in fiecare zi(de 3 ori pe zi) suc de lamaie pe care il aplici pe unghii, iar o data pe saptamana sa iti inmoi unghiile in ulei de masline caldut timp de 10 minute, apoi sa dormi asa, fara sa le clatesti.Asta va ajuta la intarirea, sanatatea, si cresterea mai rapida a unor unghii frumoase care nu se vor rupe usor si nu se vor exfolia!

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Arata fain, dar nu sunt adevarate, dar pe necunoscatori, mai ales pe baieti ii poti pacali usor, deci merita incercat.Bafta! happy :*

| camy417 a răspuns:

Sunt false...

| ioana_3915 a răspuns:

In primul rand iti strica unghiile si tot ce-i natural ii mai dragut happy

Răspuns utilizator avertizat
| LittleReasonToSmile a răspuns:

Hmmm... ce parere am thinking
sunt niste chestii ciudate care le lipesti pe unghii rolling on the floor)))))

| yourgirl a răspuns:

Unghiile false arata cool dar dupa aplicare e un pic ciudat; D

| magdaliciii a răspuns:

Te referi la cele cu gel?:S:S:S