| Andreeagen a întrebat:

Ce parere aveti despre unghiile false?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Foarte buna atata timp cat nu ti le pui mereu adica mai trebuie sa lasi unghiile sa respirehee heetongue

14 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu nu as purta niciodata unghii false, sunt mandra cu unghiile mele big grin

| xibalba a răspuns:

Nu imi plac unghiile lungi. Ma incomodeaza la tastat, nu pot sa scriu ca lumea, ma deranjeaza pur si simplu. De unghiile false nu mai ziclaughing Nu sunt fan falsitate, sunt fan naturalete. Si nici nu vreau sa ma apropii cumva de perfectiune prin unghiile false.

Janina
| Janina a răspuns:

O parere extraoridinara rolling on the floor

| dragutza a răspuns:

Sunt dragute! numai ca unghiile false trebuie sa le "porti" numai atunci cand nu faci nimic ca sa zis asa! adica nu poti sa faci multe lucruri cu niste unghii mari de tot! happy cel mai bine este sa fii in pielea ta cu unghiiile tale naturale si frumoasa!
ps: am uitat sa-ti spun ca acel lipit care il fol pentru lipirea unghiiilor false iti afecteaza unghiile tale "originale" ca sa zis asa rolling on the floor si iti reduce calciul!

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi plac, eu le am mai totdeauna mari si mi le aranjez atat de bine ca multi chiar cred ca sunt false, din pacate happy

| MM a răspuns:

Nu-mi plac. Mi se par vulgare.

| kitty_8919 a răspuns:

Sunt frumoase dar sunt daunatoare pentru ungiile tale. Daca iti pui ungii false o sa ramai fara calciu in ungiile tale si dupa aia o sa i se rupa ff usor.

| i.love.me a răspuns:

Mie mi se par vulgare, adica ai un aspect mult mai ingrijit daca ai unghiile naturale ...parerea mae

| Barajag a răspuns:

Eu intotdeauna mi le-am ingrijit si le am medii, nici scurte dar nici lungi, unei femei ii sta bine cu unghiile sale naturale.

| gossipgirl a răspuns:

Te fac sa pari pitzi... thinking
E mai natural si mai frumos sa ai unghiile tale nu unele false...

| Babushka a răspuns:

Sunt frumoase nimic de spus ar fi urat sa vezi o fata aranjata din cap pana in picioare si cand te uit l unghii sa o iei la fuga, dar dupa parerea mea sunt numai pentru fete care nu fac nimic in casa ca se rup si sunt incomode la un moment dat.

| darcalex a răspuns:

In ciuda ca sunt un baiat mi se pare sincer o prostie unghiile false

| desenezinpastel a răspuns:

Urate! Vrajitoare!

| uzzywood a răspuns:

Ca-s false si arati supr pitipoanca si in plus esti fata de ce sa-ti ascunzi frumusetea naturalawinking