| gaby_1815 a întrebat:

Ce parere aveti despre 21 mai 2011? credeti ca se va intampla ceva neobisnuit sau treceti cu vederea?

Răspuns Câştigător
| crismany a răspuns:

Relaxeazate sa nu iti fie teama de nimic sfarsitul lumii nu il poate prezice un nebun care a anuntat ca va veni si in 2000 stai calma sfarsitul lami va veni cand va crede Dumnezeu ca este de cuviinta! deci nu te panica eu trec cu vederea este o zi obisnuita ca toate celelalte

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Undeva in lume o sa fie ceva neobisnuit, in fiecare zi se intampla, dar nu cred ca o sa fie ceva care sa afecteze intreaga lume, cu atat mai putin sa fie sfarsitul lumii. Numai bine!

| S???? a răspuns:

Buna!
nu se va întampla nimic
asa a fost si cu luna...

| Anonymus314 a răspuns:

Da,se va intampla, voi iesi afara tuns...

Nu-ti mai pierde vreamea cu prostii de-astea

Răspuns utilizator avertizat
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Neobișnuit ca și?
Vor veni OZN-uri pe Pământ?
O să mă transform în sirenă?
O să cad în cap?
O să-mi rup mâna?
Televizorul dăunează grav creierului tău și al celor din jur.

| Biuka a răspuns:

Da. E sfarsitul lumii
Fugi si pocaieste-te! happy

| ɹαℓυ a răspuns:

Eu nu cred ca se va intampla nimic.Asa ziceau si acum cativa ani, ca va veni Sfarsitul lmii laughing

| Ady3835 a răspuns:

Hmmm.si ce zici ca m-ai faci? laughing

| Ady3835 a răspuns:

Nu mai sunt stiri la tv si trebuia sa apara ceva nou laughing! inventat asa bla bla laughing

Răspuns utilizator avertizat
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Http://apocaliptic-2012.blogspot.com/......11-nu.html
Daca vrei sa stii mai mult nu este sfarsitul lumii, este a doua venire a lui Dumnezeu pe pamant si nu prea cred asa ceva...Pot sa spun ca avem 1% sanse sa se intample dar nu stii niciodata...

| AndraSt a răspuns:

Cred ca e tot o inventie si nu o sa murim.

| prye a răspuns:

Stai linstit asa au zis si in 2008 cu gaura neagra si nimic in 2012 cu apocalipsa si nimic(a fost suspendata) Trece cu vederea

| lookingforlove a răspuns:

Este o prostie la fel ca si 21 decembrie 2012 happy
nu crede in aceste banalitati.happy

| Kosmyn_2415 a răspuns:

Pai ce am facut si pana acum pe 21 mai am trecut cu vederea.

| diidzzz a răspuns:

O prostie zic euu. happy

| URK a răspuns:

Astea sunt niste tampenii inventate de niste oameni fara activitate.Azi...(20 mai) extraterestrii trebuiau sa ajunga la 16:00 ora Romaniei. Intrebarea estebig grine ce nu au venit?, gandeste-te si tu la raspuns.laughing

| Kaaatyyy a răspuns:

AualeeeolaughingDa' a cata oara e? S-au mai prezis "sfarsituri de lume".Si uite ca traim. Apropobig grine cate ori am murit pana acumlaughing...Parerea mea e ca n-o sa fie prezis...vine prin surprinderelaughingAsa ca du-te si baricadeaza-telaughinglaughingVa fi o zi normalabig grin

Parerea mealaughingAm de astepatlaughingrolling on the floor

| alexukka a răspuns:

Da multa lume va merge la biserica iar apoi se va lasa cu beutura doar e plina tara de elene si constsntini, nu?