| michaeljacksonismystar a întrebat:

Ce parere aveti despre Adrian Mutu?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Un fotbalist ce a trecut prin multe si care ori de cite ori a fost jos printr'un mod uluitor s-a ridicat sus. Emana mult bun gust si e un exemplu vag de forta, demnitate, ambitie.Desi se spun lucruri putin placute despre el totusi el nu se lasa prada vorbelor urite si merge cu fruntea sus mai departe si nu trebuie sa uitam ca a facut multe pentru fotbalul rominesc si ca este si el un simplu muritor.

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din generatia tanara, cu un debut fulminant, o cariera de invidiat si un adevarat ambasador al tarii peste hotare.( picanteriile, adevarate sau nu, scrise in ziare despre viata lui nu ma intereseaza).

| User a răspuns:

Cam proasta. drogat, fotbalist terminat (mai ales de cand a ratat penalty-ul ala cu Italia la Euro straight face. ) eu unu sper sa nu mai fie chemat la nationala pentru ca mai mult face rau decat bine.

| antonia09 a răspuns:

Un simplu sportiv care odata cu celebritatea a cazut prada "drogurilor" datorita anturajului in care umbla, insa trebuie sa recunoastem ca a stiut sa isi spele acest pacat prin performanta "brilianta" de la echipa de club Fiorentina.
Ca barbat insa pe mine nu ma atrage deloc, totusi imi place gustul pe care il are atunci cand se imbraca.

| iri a răspuns:

Inainte Mutu imi placea foarte mult. Adica dupa ce a trecut peste scandalul de la Londra.
Acum majoritatea il vorbesc de rau, intr-adevar trece printr-o perioada mai putin buna, dar sa nu uitam ce a facut pentru fotbalul romanesc!
In legatura cu penalty-ul de la Euro, de care zice paul27 nu trebuie judecat. Atatia fotbalisti mari au ratat lovituri de pedeapsa in momente importante. I se poate intampla oricui.

| cucu a răspuns:

Un baiat simplu caruia baniii i`a luat mintzileeee

| cucu a răspuns:

@lora. nu inteleg ce vrei sa spui sunt mai greu de cap explic`mi. nu am decat 12 ani si nu inteleg intrebarile chestii din astea cu apropouriwinking

| sfo a răspuns:

Că-i place la "iarbă"...

| Aerosmith a răspuns:

Un simplu om.

| yodenymarya a răspuns:

Respect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un simplu sportiv care i se rupe de toti si de toate.Bravo lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. dar stiu doar ca in ultima vreme a inceput sa fie mai rau si nu il mai plac asa cum il placeam inainte ca el sa apara prin reviste si scandaluri adica il iubeam ca vedeta