| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti asa despre adrian sana asa ca persoana

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ce sa zic...mi este foarte simpatic. Lasand la o parte ca este berbec, ca si mine, mi se pare ca e foarte firesc in comportament, in vorbe si de aceea imi este foarte drag.
Ca si jurat mi se pare ca spune mereu lucrurilor pe nume...dar cumva nu stiu ..incat nu ranea pe nimeni. Daca era sa schimbe pe cineva de ce nu l-a schimbat pe acriitura aceea de Mihai Morar, imi placea de el la radio dar nu ca si jurat la X -factor