| bony a întrebat:

Ce parere aveti despre Tutu Adrian?

Răspuns Câştigător
| daianaroxana a răspuns:

Este foarte dragut, si este si talentat sa va vad eu pe voi astia care comentati cum puteti compune atatea versuri in putin timp, cum a compus el la happy hour? si merita din plin sa castige!

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pe langa vocea sa de aur e si un suflet foarte bun, generos, un sot si un tata exemplar; si acest lucru m-a impresionat cel mai mult la el.

| Broadband a răspuns:

Tot puya imi place

| OaNa112 a răspuns:

Sunt romaaaaan deciiii pot
:-&
nu.mi place de el de loc
nu merita sa castige
erau unii cu mult mai mult talent si cu mai mare nevoie de bani
toata lumea zice cazu "vai draga domane nu avea parini deci trebuie sa castige" intr-adevar e forte dureros sa nu ai parinti
dar aici nu era pe caz era pe talnet
daca vrea pe caz trebuie sa se duca la "Dansez pentru tine" nu la romnii au talentrolling eyes

| Andreea_3136 a răspuns:

Parere f buna. m`ma apropiat si mai mult de parinti lui si asta doar 50 % datorita lui, 50% datorita mie:d