| Bubu9110 a întrebat:

Ce parere aveti despre celebra cantareata Inna?

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Pai imi place de ea :X:X:X o ador mai ale melodia 10 minutes este asa de faina dar stiati ca noi am ajuns in topurile americane cu melodia 10 minutes X:X:X

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ei, celebra?! Este o mica steluta stralucitoare pe cerul muzicii, oare la anul vom mai auzi de ea?

| Pho3nix a răspuns:

Canta bine dar mi se pare prea increzuta.

| User a răspuns:

Iz verii gudwhistling

| Miha a răspuns:

Adevarul este ca arata bine si are o voce frumoasa, dar nu ar fi ajuns aici fara ajutorul celor de la play&win

| dot a răspuns:

E din Traianu, jud ialomita rolling on the floor)...de la coada vacii :d...noroc ca turcii nu au femei si mai vin si mai fac celebre cateva romance rolling on the floor

| MadQueen a răspuns:

Hmm...imi plac melodiile ei.
are voce, nu pot sa zic ca nu.
dar! aici exista un dar :
ar trebui sa puna cu burta pe carte si sa invete engleza calumea daca nu vrea sa o ia in jos in ochii fanilor infocati >_<
http://www.youtube.com/watch?v=RriwwGHCNYg&feature=related
Ma intreb cum isi invata melodiile... ma intreb daca cei care i compun melodiile i le scriu direct cum se citeste :))

| loredana2012 a răspuns:

N-o suport...

| Sanzii123 a răspuns:

E prea fitzoasa...nu-mi place happy

| cr1st1n1k a răspuns:

Canta super bine si e foarte frumoasalove struck

| AllieGlam a răspuns:

Imi palce cum canta(are o voce super)da' mi se pare ca e cam fake...nu stiu... tu ce crezi?

| rebela a răspuns:

Mie imi place cum canta dar nu e asa de celebra cum spune toata lumea si in rest e OK dar daca nu ar avea cine sa-i compuna melodiile nu cred ca ar mai aparea pe piata

| Bubu9110 explică:

Mie mi-se pare ca are o voce frumoasa, arata bine... intr-adevar nu stie bine engleza dar asta nu e un motiv pentru a o judeca dur...

| BarbieNuMaiViseaza a răspuns:

Imi place mult de eaaalove strucklove struck