| mirelgmm a întrebat:

Ce parere aveti despre derbiul dinamo-steaua?
Oare are sanse steaua la titlu cum joaca?
DInamo a meritat clar victoria, nu?
ziceti si voi dc credeti ca a fost asa mare diferenta dintre aceste 2 cluburi?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Diferenta s-a facut pe teren, dinamovistii si-au dorit cu adevarat sa castige acel meci, prin urmare, daca-ti doresti cu adevarat, izbutesti. Cei de la Steaua au fost la un nivel mediocru, multe gafe in aparare, aici ma refer in special pa portat (Zapata), care trece printr-o perioada nefasta. Nu exista o diferenta prea mare intre cele doua cluburi, ma refer la situatia materiala, diferenta o face pofta de joc, daruirea, vorba aia " sa joci cu sufletul", dorinta de a castiga, dorinta de a face performanta. Atata timp cat sunt platiti bine si isi pierd noptile prin cluburi n-o sa avem parte de calitate in fotbal. Sanse la titlu sunt, dar important e sa fie fructificate!

5 răspunsuri:
| coosmin24 a răspuns:

Dinamo a fost mai buna clar.sa vazut.jocul a demonstrat.are steaua sanse la titlu asa cum au si celelante echipe care stau sus.

| coosmin24 a răspuns:

Cum sa fie blat ma la un asemenea derbi!

| love4u a răspuns:

Sunt 2 cluburi rivale ce se bat pentru castigarea titlului. Steaua, la cum joaca are putine sanse la titlu, favoriti ii consider pe CFR Cluj, dar oricare echipa are sansa ei. Dinamo a meritat victoria, stelistii nu au miscat nimic, nici macar 1 sut pe poarta nu au dat.
PS : Nu tin cu niciuna dintre ele happy

| Anda_5509 a răspuns:

Da, de data asta a meritat victoria DInamo. Din pacate Steaua nu a miscat deloc, pana si Becali a recunoscut.

Dar oricum nu se compara Dinamo cu Steaua.

Dupa parerea mea da are sanse Steaua la titlu. Poate a fost o perioada cu jucatul prost, sa speram.

dupa plecarea lui Ghionea am cam ramas fara atacanti...
Dar, sa speram ca Steaua v a fii cea de dinainte.happy

| Alocispeptunoi a răspuns:

A fost blat la meciul dintre steaua si dinamo big grin amn2 au sanse egale la titlu nu este o diferenta prea mare intre cele 2 clubri

Întrebări recente