| Rŏllшау a întrebat:

Ce credeti? Steaua a ingenunchiat-o pe Dinamo a doua oara in campionat.A fost mai tare la joc si mai puternica decat Dinamowinking
Are Steaua sanse la titlu daca CFR CLuj pierde meciul cu "U" Cluj?

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cum adica "a ingenunchiat-o"? Mie mi se pare ca e praf.
Si nu tin cu nici-o echipa din ROmania, dar n-as vedea-o campioana pe Steaua.
Mai degraba Vasluiul sau CFR.

| Rŏllшау explică (pentru unknownn):

E mai buna decat Dinamo asta insinuez sa zic ca am rivalitate cu ea.Eu nu inteleg tu daca ai avea o asemenea intrebare ar fi la fel.Ori cum dupa cum vad nu tii cu Steaua

| unknownn a răspuns (pentru Rŏllшау):

Nu tin cu nimeni.
Ca a batut-o pe Dinamo nu inseamna ca e peste ea.
Barcelona daca a luat bataie de la Chivas cu 4-1, inseamna ca Chivas e mai buna ca Barcelona?
Poate jucatorii au o zi proasta, mai stii?

| Rŏllшау explică (pentru unknownn):

Nu neaparat ca asa ar bateao mereu si ai mai putea spune ca are de fiecare data o zi proasta? straight face

| ThePoet a răspuns:

Ma, nu sunt nici pro nici contra stelei, dar daca tu crezi ca joaca extraordinar si a ingenuncheat dinamo si bla bla bla inseamna ca nu esti realist deloc. steaua e cam praf, dar daca cfr pierde sau face egal e clar de tot ca are sanse la titlu.
Totusi cfr nu va pierde, iar titlul se va decide in ultima etapa, spun eu.

| Rŏllшау explică (pentru ThePoet):

Ba frate asa crezi tu.Dar nai vazut-o macar cum joaca.Tu ai felul tau de a spune dar nu poti sa zici ca nu sunt realist va bine jocul stelei da nu joaca in anumite momente sau mai greseste dar ea e buna, si la ora actuala are viteaz buna la propriu isi la figurat.winking E problema si parerea ta daca nu iiti place.

| ThePoet a răspuns (pentru Rŏllшау):

rolling on the floor Adica insinuezi ca n-am vazut meciul? Chiar am castigat pe el la pariuri. Ceea ce cauti tu de fapt cu aceasta intrebare se vede clar: vrei sa vina cineva sa laude steaua ca vezi doamne ce remarcabila e. Eu ti-am zis, sanse are la titlu, dar e departe de forma ei buna. E problema si parerea TA daca nu iti place. rolling on the floor

| Rŏllшау explică (pentru ThePoet):

Ai dreptate nu imi place mai deloc ba chia ma enervez la fazele gesite, are uneori un joc prost si o da in tiganie cum a facut aseara ca era sa fie egalata si avea 3-1straight face.Dar s-a terminat 3-2.Inteleg mai toti sau uitat la meci au vazut.Eu caut cate putine din amandoua sa remarce cineva steaua tongue dar prima data cand am pus intrebarea sa stii ca nu ma gandeam la asta.Ci venisem cu bucuria mea ca am rivalitate cu Dinamo(cainii rosii). Deci n-am zis cine stie ce.Si da eu o gred pe steaua mult mai buna decat dinamo. Sper ca ma intele gi tongue big grin

| ThePoet a răspuns (pentru Rŏllшау):

Stai linistit ca si eu cred ca steaua e mai buna (la ora actuala). Eu personal tin cu o echipa din liga a 2-a, dar imi place sa urmaresc orice fel de fotbal, asa ca ti-am zis parerea unui om din afara practic.

| Rŏllшау explică (pentru ThePoet):

Mi-a facut placerewinking