| Silvanos a întrebat:

Ce parere aveti despre derby-ul dintre primele clasate in fotbal ( Steaua-Cfr) care dupa mine a fost slab?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

A fost un joc mediocru. FCSB a incercat ceva mai mult sa castige, CFR s-a multumit cu egalul, de fapt chiar Petrescu spunea inainte de meci ca ar fi multumit cu un egal.

| Silvanos explică (pentru Ioandelasal):

Steaua nu a atacat pana nu a primit gol deci nu ai ce zice.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Silvanos):

Inseamna ca ai vazut alt meci.

| Silvanos explică (pentru Ioandelasal):

Deloc...a incercat sa marcheze si sa domine dupa ce a primit gol ca in rest au jucat pase inapoi si atat...

| iamprettybored a răspuns:

Slab, da, comparativ cu meciurile din ligile de top din alte țări, cum ar fi Spania, Anglia.
Păcat că nu-i fotbal de nivel mai înalt și în liga 1 românească.

| Silvanos explică (pentru iamprettybored):

Acolo se joaca fotbal si nu se trage de timp...