| Unique_5973 a întrebat:

Ce parere aveti despre a 13-a zodie(a sarpelui)? fundita:d

Răspuns Câştigător
| BuburuZza_5861 a răspuns:

Se numeste ophiuchus si cica este intre 27 si 29 noiembrie sau ceva de genul. oricum nu se schimba nimic cu zodiile nimanui, doar cei nascuti anul asta pot avea acea zodie. nu cred ca multa lume a auzit de ea dar oricum a dat peste cap tot zodiacul. eu tot zodia pesti voi ramane, cu sau fara zodia cea noua. happy

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

NU EXISTA! Gandeste-te si tu daca ar exista ar arata-o mereu la horoscop etc. Nu crede toate tampeniile!

| frumusik96 a răspuns:

Nu ma incanta

| ionela_7741 a răspuns:

Da am auzit se numeste ophiuchus este in decembrie nativii zodiilor vor prelua caracteristicile zodiilor din noua ordine