| smecheru24 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dynamo?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la unele episoade si in prima faza am zis ca este tare. Normal ca nu ma asteptam sa faca chestiile alea "pe bune", toti stim ca nu este posibil.
Dar nici chiar sa regizezi in halu` ala.

| Andy2013 a răspuns:

Pai...tot ce face el este FALS.

| Sonic2070 a răspuns:

Toate trucurile le face doar pentru televiziune, de exemplu daca te intalnesti cu el pe strada nu stie sa faca nimic din ceea ce vezi la Tv.

| SecretColors a răspuns:

Vorba lui ''The Shadow'' toate chestile alea sunt inposibile si toate chestile alea pe care le face sunt complet false acei oameni sunt niste figuranti care promoveaza prostimea lui ireala deci toti au fost plati pentru toate trucajele acelea> deci este ireal este imposibil nu este logic cea ce face pentru ca nu demonstreaza cum.Eu nu creed pana nu vad cu ochi mei si stiu ca nu e posibil cea ce face deci n-are cum.In scurt dynamo e fals e doar un trucaj deal americanilor ca sa se creada ei nu stiu cine stie ce.

| Rockerul23 a răspuns (pentru SecretColors):

:O
Ai descoperit definitia unui liuzionism.
De unde poti sa stii tu exact ce face el?
1.Ce crezi ca e asa prost sa isi descopere toate secretele? Gandeste-te si tu happy
2.Un om asa faimos nu iti va arata tie personal niciodata.
3.Dovedeste tu ca totul e un trucaj si ca toti sunt figuranti.Nu poti.

| SecretColors a răspuns (pentru Rockerul23):

Asta asa e dar sa arate in fata mea cum a aratat-o si oltor oameni asa zis altor oameni, sau sa faca un circ ceva frate e inposibil cum sa scoti foc din mana n-ai cum nu sa descoperit stintific chestia asta asta ar insemna ca el daca l-ai trimite in polu nord sar incalzi singur deci n-ai cum daca vrei crezi dar iti spun eu nu e adevarat

| Rockerul23 a răspuns (pentru SecretColors):

Pai e iluzionism... normal ca nu-ti dai seamahappy
Nu am zis ca e adevarat doamne fereste.
Doar ca sunt facute in asa fel sa nu-ti dai seama, sa te fascineze.
Iti zic ca daca ai afla cum se fac nu ar mai fi asa misto.

| XxXJoK3rXxX a răspuns (pentru SecretColors):

Dynamo este englez, nu american