| Miauuuuuuuuuu a întrebat:

ce parere aveti despre "Dynamo ", magicianul acela de pe Discovery. big grin?
Voi chiar credeti ca e adevarat ce face sau e doar vrajeala?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar vrajeala dar e o vrajeala din asta mai profi, nu sunt trucuri din alea de 2 lei, iar alea care sunt, sunt executate foarte bine.
Stau si ma gandesc cate fete as fi avut inn jurul meu daca stiam sa fac ce face Dynamohappy

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru anonim_4396):

Intreaba-l daca vrea sa iti fie mentorlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Macar de-as avea prilejul sa-l intreb.

| oHarryo a răspuns:

Sunt iluzii si smecherii de persuasiune. Sa convinga oamenii ca ce vad e chiar asa. Spre exemplu gestica, poate influenta foarte mult pe cineva.