| Kolp a întrebat:

Ce parere aveti despre faimosul film romanesc:,, Eu cand vreau sa fluier, fluier"?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Naspaaa!
Tema e ok, dar actiunea in sine mi s-a parut stupida, alt copil fara educatie. Plus, capatul filmului era total aiurea. O scoate pe tipa la cafea, o lasa acolo si pe el il duc inapoi in inchisoare. Parca lipsea ceva...

4 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

Nu mi se pare cine stie ce laughing dar mi-a placut.

| Florry19 a răspuns:

Mă lasă rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare un film prea reusit dar merge

| dan93nba a răspuns:

Filmul este facut dupa o piesa de tatreu cu acelasi nume pentru a intelege intr-adevar filmul ar fi indicat sa vizionati si pesa de teatru.

Întrebări recente