| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Twister? L-ati vazut? eu da si m-a impresionat, e cel cu tornade.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma l-am vazut pe kanal D, ala cu helen hunt, nu? e fain, am ras atunci cand am vazut vaca aia care zbura ca un zmeu prin aer

5 răspunsuri:
| yadora a răspuns:

Super filmul... cel putin efectele speciale au fost la cote maxime .ca si adrenalina mea de fapt...credeam ca o sa zbor alaturi de saraca vacuta si nu mai spun de vantul care-l simtea a sufla prin camera mea...(de fapt uitasem geamurile deschise si era un curent...).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si acum incepe un horror. te uiti? tot pe Kanal D.Eu ma uit si sunt singurica acasa, poate nu mai pot dormi la noapte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da acela e, e superb.Nu, nu ma uit la horror ca am problema cu somnul dupa aceea.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da acela e, a fost superb.Eu la horror nu ma uit, am probleme cu somnul dupa aceea.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! prima data cand am auzit despre o tornada, muream pentru ca nu stiam despre ce era vorba. Dar, apoi am m-am uitat mai bine, si am fazut ca nu e adevarata. Acei oameni care se credeau curajosi sa se infrunte cu adevarata tornada! la noi in Romania a fost o tornada in Bistrita-Nasaud. cautati la google : VIDEO TORNADA DIN BISTRITA. Si o sa vedeti o tornada adearata.