| PuяpℓeMusic a întrebat:

Ce parere aveti despre "Happy Hour"?
De la o vreme parca a ajuns ceva in genu`"Acces direct" sau Dan Diaconescu.
De ex: in emisiunea de azi a adus-o pe Magda Ciumac aia si o sa vorbeasca cu ea toata in emisiunea.
Inainte aducea mai multi invitati...

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pentru audienta ce nu fac astia.Maruta inainte nu suporta manelisti(cand era la tvr 2)acum ca e la pro tv nu are incotrowinking
Din zi in zi se "afunda" si "Ora fericita".
Pacat, cu ceva timp in urma aducea invitati mai de "calitate" acum insa...
Numai bine!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pana la urma o sa-l mute astia pe Maruta cu tot cu emisiuna lui in garsonierea otv-istilordevil
Inainte imi placea Ma-Maruta, pentru ca stia sa fie bagacios si al naibii, acum s-a cam cumintithee hee

| LuS[z] a răspuns:

Nu prea urmaresc dar din ceea ce am vazut incearca sa imite acces direct. oricum nu prea ma uit nici la una nici la alta

| AndutzaAndu a răspuns:

Din partea mea... poate sa-l aduca si pe Michael Jackson, tot e varza de Bruxelles emisiunea lui Maruta, la inceput a fost bine (ca sa zic asa), dar apoi ...si asa eu rar si foarte rar ma uit la emisiunea aia laughing, asa ca nu ma prea intereseaza.

| MoNsTeR a răspuns:

Pe la inceputurile emisiunii mergea. dar acum VARZA.cand il vad zice doar."sa vedem ce zic ziarele.si intreaba toate pitipoancele.pardon."vedetele". ce parere au" si gata emisiunea. mie unu mi se pare un PAPAGAL.nu prea mai irmaresc emisiuanea lui. mi se pare un KITCH TOTAL.eu unu insa recunosc ca urmaresc ddd sau acces direct.sunt mai atractive prezinta cazuri sociale.si sincer de tuta aia de magda m-am cam saturat.eu unu il sustin pe tolea.decat pe curva aia.

| mihaa a răspuns:

Mai traieste magda? credeam ca a disparut ca elodiabig grin, vai antipatika imi este magda si de-o prostie, fara margini

| tim a răspuns:

De acord cu tine. dar, si eu pentru bani, m-as prosti probabil ca si maruta. oricum, emisiunea si-a pierdut tot rostul

| liveincolors a răspuns:

Inainte imi placea, dar acum aduce tot felul de non-valori.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos a fost odata..."Happy hour" nu "Magda Ciumac Time"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu a adus-o este intr-un stidiou din Timisoarahee hee
Ce pot spune s-a plictisit saracul Maruta sa tot ia bataie de la Madalin Ionescu/Acces Directwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aduso doar pe Magda Ciumac pentru ca e criza iar magda Ciumac este un produs ieftinwinking