| AvalohAlyn a întrebat:

Mi-e dor de DDD(Dan Diaconescu Direct).

Cand Tolea il baga in tomberon pe Dan,Magda Ciumac dansa pe masa, un mos zicea ca e cutremur de Craciun.

Cui ii mai e dor de OTV si de DDD? https://www.youtube.com/watch?v=bR9kWbaFur4

:))

11 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Si mie imi e dor
Imi e dor sa ma cert cu bunica mea, sa-i spun la 4 dimineata ''Inchide in puii mei televizorul ala'' si ea spunea'''Stai ma ca cica o gasira pe Elodia'' sad

| SergiuBoss11 a răspuns:

Anorexicul ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-e dor de ''SENZATIONAL''-Dan Diaconescu cand vorbea de Elodia.Pacat ca n-a gasit-o! laughing))

| doreal a răspuns:

Pacat ca eu eram mica si nu prea intelegeam ce se petrece pe acolo laughing. Stiu doar ca era telenovela cu Elodia si ca imi era frica de ea ca vine dupa mine.

| Lisiele a răspuns:

Ehe,pe DD daca nu-l manca in fund politica si azi era "in direct" si "exclusiv", mureau babele dupa el, emisiunea lui era telenovela cred ca a 60% din populatia Romaniei.
Sa stii ca si mie mi-e dor asa cumva de "exclusiv".

| AvalohAlyn explică (pentru Lisiele):

Ai dreptate.La ce i-a trebuit lui politica?
Ma uitam cu mare interes cand era in garsoniera aia mica...si aducea fel de fel de tampitirolling on the floor
Fiindca nici nu stiti ce pierdeti.Asta era vorba lui.Si Senzational!

| CiocolataCuOreo a răspuns:

În mai ales când o arăta pe Elodia și pe Cioacă că e dispărută. Vai domnie ce fain mai era.

laughing

| DoguMX a răspuns:

Și mie îmi e dor de ei! crying

| AvalohAlyn explică (pentru DoguMX):

sad sad Poate se reintoarce candvahappy

| Whaveya a răspuns:

Numai eu nu ma uitam la emisiunea lui si la post?