| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre noua mea poveste? Multe păreri vă rog! Merită să o continui?

http://www.wattpad.com/20214517-never-too-far

1 răspuns:
| mabell23 a răspuns:

Mi se pare un pic mai imatura sa zic asa.Limbajul nu-i faciliteaza lectorului posibilitatea de a intra in spectacolul lumii fictionale.Incearca sa eviti ghisee de genul:"sp ne grabim" sau prescurtari ca la mess deoarece lumea nu te poate intelege(in special mcei care nu au prioritate la intrenet sau la retelele de socializare).In mare parte ideea nu e rea mai trebuie putin dezvoltat vocabularul, insa per-ansamblu ideea e draguta.Iti spun asta din experienta, deoarece si eu mpreuna cu niste prietene am scris o carte, iar profesorul nostru de romana ne-a corectat-o si ne-a indrumat spre o alta viziune.