| Pisw a întrebat:

Ce parere aveti despre reclamele comerciale?confused

7 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Oamenii incearca sa-si vanda produsele si isi fac reclama. Doar nu o sa ste sa moara de foame, nu?batting eyelashes

| selef a răspuns:

Un rau necesar.

| Brotacelu a răspuns:

Unele sunt bunethumbs up, altele de rahat [chiar aiurea]thumbs down
In principiu nu le suport mai ales la TV cand intrerupe filmu sau mai nou meciurile de fotbal pentru a da reclame thumbs down

| christabell a răspuns:

Majoritatea mi se par de-a dreptul stupide!

| Irina a răspuns:

Unele sunt stupide dar in general imi plac. abia astept Noaptea devoratorilor de publicitate.

| AprilSundayMorning a răspuns:

Imi place aia noua de la cosmote. Dar si restul sunt amuzante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca avem de-a face cu un pleonasm? surprise