| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre modul in care se face publicitate pe net? cat de stresante sunt reclamele care apar fara sa le soliciti

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Invadează foarte mult spațiul de informare!
Sunt extrem de enervante, cel puțin pentru mine.
Pa, pa.

| bloodandpride a răspuns:

Sunt insuportabile...dar sa ii intelegem:ei castiga 70 roni pentru fiecare accesare

| CataC a răspuns (pentru bloodandpride):

De ce nu iti vezi tu de copilarie decat sa arunci cifre aiurea pe net?

Anna, [entur chrome foloseste cu incredere AdBlock, o sa vezi diferenta.winking

| Ellenaroxy a răspuns:

Buna intrebare laughing nu le mai suport daca au ajuns sa-mi acceseze situri daca vreau pastile sa-mi creasca penisullaughing si sunt fataaalaughingsi cand sunt grabita si incep sa-mi apara haine online daca vreau sa slabesc si toate cele imi vine sa plang de nervi si nu le accesez apar singure si dupa 12 noaptea mai apar si alea cu videochat sau cu filme porno dar stai si rabzi asta este internetul nu ai ce sa eviti happytu ce parere ai?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Ellenaroxy):

As da in judecata toate companiile de publicitate care creeaza reclame ce nu pot si inchise sau care supra aglomereaza anumite web pages.sunt unele porno pe unele filme..trebuie sa le ai sub ochi daca te uiti la unele filme onlinestraight face

| Ellenaroxy a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Paginile web din asta-si castiga banii din reclame nu prea ai ce sa le faci

| Ellenaroxy a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Pana la urma nici nepasatori nu trebuie sa fim ca de aia se duce tare asta de rapa intr-adevar noi nu avem putere sa dam in judecata ca suntem putini sa dam sa se semneze o petitie sau ceva

| Girl6598 a răspuns:

Da...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Girl6598):

Poate ca tu ai avut noroc si nu ai prins pagini cu reclame

| Girl6598 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Ba da am prins...Si ma inerveazastraight face

| reclamepepaine a răspuns:

Reclamele online sunt într-adevăr stresante, dar, chiar dacă nu ne convine, tot avem nevoie de unele dintre ele.
Dacă nu ar mai fi reclame, atunci multe site-uri nu ar mai exista.
Mai sunt site-uri pe baza de abonament, dar cum foarte putini oameni ar plăti ca să intre pe un website, trebuie introduse reclamele pentru a le păstra active.
Cel mai util website de pe net (Google) nu ar mai exista dacă nu ar folosi reclame.