| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Ce parere aveti despre reclamele de pe internet?

3 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Ma enerveaza la culme, mai ales atunci cand dau clik din greseala pe vreuna si mi se blocheaza calculatorul angry.

| Daiana90 a răspuns:

Sincer sunt cele mai enervante chestii de pe net. m-am bagat la filme online sa ma uit la un film si nu il puteam viziona ca eu trebuia sa fiu pe faza din 5 in 5 minute sa dau x la reclama care aparea pe ecran.am zis ca innebunesclaughing. urasc reclamele alea si chiar nu le vad rostul.chiar sunt curioasa daca cineva tine cont de ele sau vrea sa afle mai multe despre acele reclame.nu isi au rostul. cel putin eu nici nu le citesc eu dau pe x numai cad le vad ca am alergie la ele dejalaughing

| ilie a răspuns:

Nu cred ca orice reclama este inervanta. Isi au si ele rostul lor. Din accesarea lor isi fac si ei utilizatorii lor. Treceti mai departe daca nu au un mesaj interesant pentru voi.