| StarMagda a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Iubiri Secrete"?

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Hahaha. Eu ma uit. Raducu ' e tare frumos. blushing

8 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Superr,da Alexandra ai dreptate si mie imi place de Radulove struck

| RaR a răspuns:

Super serial

| champ005 a răspuns:

Este un serial foarte interesant...Ma uit mereu e captivant...Mie personal imi place acest gen de serial.^^

| RareşTPUro a răspuns:

Cine are facebook si doreste sa il bag in grupul IUBIRI SECRETE fara PARTICIPARE doar discutii cu actorii serialului sa ma adauge in lista: http://facebook.com/rares.andrey si sa dea CHAT ME cand sunt online sau sa dea MESAJ si cand voi intra il voi citi si il voi baga in GRUPUL Iubiri Secrete! BAFTA MULTA!

| smile a răspuns:

Este foarte misto e dragut baiatu lu radu

| smile a răspuns:

E misto

| KosmYnTDR a răspuns:

"Iubiri Secrete" este cah!

| liviacomsa a răspuns:

Nu imi place este un serial foarte amatoricesc actorii nu joaca bine, scenariu este ciudat adica nimic nu are legatura cu nimic ( aia invie din morti ala isi gaseste 10 copii pe episod, dispare se omoara nu se omoara, ba sunt frati, ba veri, ba eu mai stiu ce...)