| BiiBiia a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva. Dar nu vreau raspunsuri proaste. Va place serialul Iubiri Secrete? Chiar acum a inceput pe prima tv. Deci ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Ador serialu asta, sunt o mare fana, il urmaresc de la sezonul 1, chiar sunt curioasa daca chiar a omorat-o pe natalia sad, ca a spus ca inca misca, sau daca o va omora pe roxana

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E un serial imbecil.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îți spun că nu urmăresc acest serial, consideri un răspuns prost?
Pa, pa.

| BiiBiia explică (pentru Legiuitoarea):

Nu mai. Am intrebat ce parere aveti si daca nu teuiti nu te baga in seama. Nu te priveste. Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Nu, nu urmaresc.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cu mare drag te-as ajuta, dar nu urmaresc. poate se gaseste cineva sa iti faca pe plac.
O seara bunahappy

| BiiBiia explică (pentru caramela):

Ok. Doar am inrebat ce parere aveti. Nu caut pe cineva care sa imifaca pe plac doar am intrebat ce poareri aveti.ok? o seara buna :*

| Alina_2047 a răspuns:

Nu urmaresc regulat, dar e intotdeauna amuzant sa te uiti, mai ales cu prietenii.

| BiiBiia explică (pentru Alina_2047):

Da stiu. Si mie imi place. Si e amuzant

| Nucreeed a răspuns:

Este o porcarie de serial sincer...stiu ca tu n'ai auzit de ceva mai bun pentru ca habar nu ai sa cauti pe net un serial bun...dovada ca te uiti la porcaria aia de 2 bani ..cu "ACTORI" de kko

sfatu meu este sa nu mai urmaresti ce se da la TV pentru ca in mare parte sunt de proasta calitate si facute pentru a atrage publicul larg care e tampit desigur.dar tu nu trebuie sa fi asa big grin cauta pe net seriale englezesti si nu numai.

| Ashadow a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine ma uit la MasterChef

| Other00 a răspuns:

S-a schimbat mult noul sezon numai e la fel s-a facut urat