| beatleman a întrebat:

Ce parere aveti despre Sorin Ovidiu Viantu? Eu am aavut ocazia sa-l intalnesc in Tulcea si va pot spune ca este o persoana diabolic de inteligenta.

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sorin Ovidiu Vantu este un om inteligent, un adevarat om de afaceri care reuseste sa faca bani chiar daca a ajutat la prabusirea FNI si FNA. Da, este un om inteligent, dar nu pot sa fiu de acord cu faptele sale.

| RUMBURAK a răspuns:

Ca este inteligent nu am indoieli. ceea ce este cu semnul intrebari este integritatea lui morala.

Întrebări recente