| mgtow a răspuns:

Tot un hot e ca orice tip

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Toate minunate, unele mai așa, altele mai altfel.
Dacă era așa de deștept cum se dă, nu stătea atâta la răcoare.

| Catrice a răspuns:

Daca intrebai de S.O. Bălan ala îți mai răspundeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo soy Sorin Ovidiu Vântu Escobar Gaviria, un diejo voya ser presidente de la republica de Romania.
Plata o Degeaba ești deștept dacă ești prost!

Un hoț care ne-a furat banii, un om cult și inteligent dar care nu a rezistat să fure, el putând să facă mulți bani fără să fure banii bieților oameni amărâți, chiar dacă el consideră că sunt prea proști și că n-au ce să facă cu banii. Are multe calități dar sunt puse în slujba unui om care la bază este rău.
Gigi Becali, care a devenit miliardar furând banii românilor, măcar e un ignorant, crede că l-a îmbogățit dumnezeu, că oricum dacă nu fura el furau alții, și ăia nu mai dădeau nimic la oamenii furați din țară, și așa era, dar el măcar are o mică scuză, că-i ignorant.
Când stă în palat își aduce aminte cum a făcut banii, știe unde puteau ajunge acei bani, la spitale, la infrastructura României și îl mustră conștiința și mai dă în stânga-n dreapta. Pe sov îl doare undeva.
În concluzie niște hoți.

| Teffan a răspuns:

De ce ne-ar interesa acest personaj si ce spune el,orice ar spune, in primul rand? Daca spune chestii intelepte ma duc la inteleptii adevarati, nu la un puscarias cinic care a recunoscut, cu zambetul pe buze, ca a furat milioane.