| Șttefania a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung S3650 Corby?
Este bun? Tine mult?
Fundaaaa
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1199&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=614&vpy=339&dur=720&hovh=21 2&hovw=238&tx=104&ty=193&oei=9rxXTZyqEc6h4QajtImgBw&page =3&ndsp=12&ved=1t:429, r:10, s:24&biw=1024&bih=673

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

In principiu este bun, acum depinde si ce intereseaza pe tine la un telefon.
Un telefon te tine dupa cum il folosesti, de exemplu daca il trantesti...sau asculti muzica non-stop la el si-i consumi bateria si tot o incarci, normal ca acel telefon se va uza mai repede.

| Infern0 a răspuns:

Da,este foarte bun si tine foarte mult a avut varul meu si inca il are a tecut deja 4 ani are de toate funda?

| EllaBååå a răspuns:

Este cel mai bun eu am dinasta si il am de 10 ani.am trebut cu el pri apa si pri foc si nu a patit nimic.app eu l-am mai scapt si pe jos.te sfatuiesc sa il cumperi faci o alegere de milioane. Sper sa te fi ajutat.pup
fundita! plz