| Vlad132 a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung corby txt http://www.mobilegazette.com/......-txt-1.jpg

Răspuns Câştigător
| jstme a răspuns:

Pai:
1:softul e varza, mi se inchide telefonul si reusesc sal pornesc in cateva zeci de minute
2:cardul face figuri la cateva zile(trebuie scos, dat cu putin scuipinol[la mine merge] si e ok cateva zile.
3:tastatura se toceste foarte repede[max 1 an, la mine in 6 luni s-a dus!]
4:conexiunea la net si viteza de download sunt praf pentru un telefon care se considera business!
5:Lipsa de teme, aplicatii si jocuri[gasesti dar foarte greu, si exclus teme]
6:nu recunoaste orice tip de fisier audio(wave, mp4, etc.
7:nu butonul de camera nu activeaza camera cind apesi pe el, ci, face poza doar.[o porcarie dupa parerea mea.]
8:blutoothu foarte greoi la transferul de date
Scuze da nu a mers sa dau un pm

2 răspunsuri:
| jstme a răspuns:

Sunt ne-fericitul posesor al unui telefon din asta!
in afara de tastatura querty nu e nimic de capu lui+ ca are probleme de softstraight face...sincer nu cred ca merita banii

| pinky_8330 a răspuns:

E tare telefonullove struck. j stiu p cineva care il are si e bun.love struck